Kultura ... kultura ... KULTURNA ŠOLA

P. Medvešek, K. Čelik 25.november 2021 - 10:55 Aktualno

Naša šola si je prislužila naziv ''kulturna šola''.

Spoštovani starši, vabimo vas na okroglo mizo na temo DRUŽINA IN EPIDEMIJA. Dogodek na daljavo organizira GESŠ.

2. popoldanske skupne govorilne ure

R. Arcet 21.november 2021 - 20:11 Obvestila

Spoštovani!

Načrtovane 2. popoldanske skupne govorilne ure bomo zaradi veljavnih ukrepov izvajali prek videokonference (Meet-a), po telefonu, elektronski pošti ali po vnaprej napovedanem obisku pred šolo (ob upoštevanju veljavnih ukrepov NIJZ in z izpolnjenim PCT-pogojem) po sledečem razporedu:

Evropski teden zmanjševanja odpadkov

U. Jerman 19.november 2021 - 20:07 Aktualno

Naša šola se bo med 20. in 28. novembrom 2021 priključila Evropskemu tednu zmanjševanja odpadkov.
To je najbolj prepoznavna in ugledna akcija na področju preprečevanja odpadkov, katere moto je skupaj ukrepajmo in zmanjšajmo količino odpadkov.

Svetovni dan otrok

J. Jerman 19.november 2021 - 19:49 Aktualno

Dragi otroci, spregovorite o svojih stiskah, mi pa bomo storili vse, kar lahko, da vas bomo tudi slišali.

Vabljeni k ogledu videa, ki je nastal v sklopu kampanje Kako se počutiš.
Veseli smo, da smo v njem sodelovali tudi mi in da je del videa posnet v naših Trbovljah.

Spoštovani starši in učenci Podružnične šole Alojza Hohkrauta.

Stran 1 od 261