S strpnim medsebojnim povezovanjem gradimo vedoželjnega in odgovornega mladostnika.

First lego league

First lego league
|||| |||| ||||

V letošnjem šolskem letu je šest tretješolcev obiskovalo interesno dejavnost First lego league junior. Naše dosežke in veliki lego model smo predstavili na Festivalu Fll Jr., ki je potekal v soboto, 21. 4. 2018, na OŠ Vransko. Naše ekipa Black demons junior je navdušila s predstavitvijo, prepričljivo predstavila model in suvereno odgovarjala na vprašanja radovednežev. Dokazali smo, da s skupnim delom veliko zmoremo. Bravo Matevž, Stella, Nace, Tomaž, Miha in Klara. Ponosni smo na vas!

Nekaj utrinkov naše ekipe, ustvarjanja v učilnici in utrinkov s festivala si lahko ogledate v galeriji. Komaj čakamo, da v prihodnjem šolskem letu skupaj poletimo na Luno. 

Last modified onMonday, 23 April 2018 12:56
Login to post comments