S strpnim medsebojnim povezovanjem gradimo vedoželjnega in odgovornega mladostnika.

Začelo se je!

V naši šoli je bilo po dolgem času spet veselo. In tako bo še naprej.

Začelo se je!
|||| |||| ||||

Pred vhodnimi vrati šole so že čakali nekateri učenci, in vsako minuto jih je bilo več. Najprej so šolske prostore napolnili glasovi že znanih obrazov, drugošolcev in starejših. Prvošolci pa so imeli poseben sprejem v večnamenskem prostoru. Ti so z današnjim dnem čisto uradno postali učenci OŠ Trbovlje, za kar sta jim čestitali ravnateljica in županja.

 

Prvošolčkom želimo, da bi v naši šoli doživeli veliko, veliko prijetnih trenutkov, želimo jim da bi v šolo radi prihajali, spoznavali nove prijatelje, nove igre in se seveda tudi marsikaj naučili.

Da bi jim ta dan ostal v prijetnem spominu, so jim učiteljice, učitelji in učenci pripravili prijetno glasbeno in gledališko dogajanje. V njihove učilnice so jih z aplavzom pospremili starejši učenci.

Last modified onMonday, 03 September 2018 20:43
Login to post comments