S strpnim medsebojnim povezovanjem gradimo vedoželjnega in odgovornega mladostnika.

KONFERENCA TRiii

V torek, 14. 5. 2019, se je v Delavskem domu Trbovlje, odvijala 5. konferenca TRiii.

KONFERENCA TRiii
|||| |||| ||||

Konferenca je namenjena vzpodbujanju inovativnosti v srednjem tehniškem izobraževanju ter njegovem povezovanju z gospodarstvom. Poleg srednješolcev so se na konferenci predstavili tudi osnovnošolci. Našo šolo so uspešno zastopali Luka Košir, Klemen Jančič, Gašper Šenkiš in Anže Kmetič Pragar. Predstavili so programiranje v programu Scratch in obdelavo podatkov z Googlovimi aplikacijami. Njihovo delo so si ogledali bivši učenci naše šole, starši, učitelji drugih šol, prijatelji, podjetniki. Vsi so bili navdušeni nad predstavljenim delom.

Last modified onTuesday, 14 May 2019 17:35
Login to post comments