Opozorilo

Napisal L. Pajer
|||| |||| ||||

Spoštovani starši,

kot ste izvedeli že iz medijev, bomo zaposleni v osnovnih šolah v sredo, 14. 2. 2018 sodelovali v splošni stavki VIZ,  da izrazimo nestrinjanje z neustreznim odnosom Vlade RS do področja vzgoje in izobraževanja.

Na dan stavke ne bo pouka. V kolikor pa za svojega otroka nujno potrebujete varstvo, ga bomo organizirali in bo potekalo po ustaljenem urniku. Prav tako bo po potrebi organiziran avtobusni prevoz (prihod le 2. avtobusa, odhod le 1. avtobusa). Za prehrano bo poskrbljeno.

Zavedamo se, da bo stavka marsikomu povzročila nevšečnosti, za kar se vam že v naprej iskreno opravičujemo. Hkrati pa vas prosimo za razumevanje in podporo.

Povezava do obvestila Glavnega odbora SVIZ RS za starše.

Lili Pajer,                                                                                                        Klementina Šuligoj,

sindikalna zaupnica                                                                                       ravnateljica

Prebrano 3953 krat Nazadnje urejano na 07.marec 2018 - 18:17