16.februar 2018 - 10:33

Valentinov ples

Napisal N. Gros, L. Božjak
||||| ||||| |||||

V četrtek, 15.2. 2018, je potekal ples 9. b razreda. Devetošolci smo se zbrali ob 17. uri in okrasili prostor ter kupili prigrizke. Ob 18. uri pa se je pričel ples. Glasbo sta vrtela Jaka in Zupi. Zbralo se nas je kar veliko učencev, največ pa je bilo osmošolcev ter devetošolcev.

Na začetku ni želel nihče plesati, zato smo pričeli kar s prvo igro – Zvezde plešejo. Trije izbrani pari so morali zaplesati na izbrano glasbo. Plesali so kar dobro, potem ko se je končala igra, pa smo zopet zavrteli glasbo in ugasnili luči. Nekaj deklet se je opogumilo in se zavrtelo na plesišču. Spodbujali smo jih k plesu, a vendar nekateri niso želeli plesati. Po kakšni uri plesa in zabave pa se je odvijala 2. igra. Fantje in dekleta so se zelo zabavali v igri Karaoke. Igra je potekala tako, da je eden iz para poslušal glasbo na slušalkah in poskušal ugotoviti, kaj mu je povedal soigralec. Potem se je ples nadaljeval in čisto ob koncu smo imeli še zadnjo igro, v kateri sta izbrana učenca skupaj morala počiti balon. Tisti par, ki je počil vse 4 balone prvi, je prejel kot nagrado čokolado.

Na koncu smo jih še prosili za skupinsko fotografijo za spletno stran in se zahvalili za obisk. Nato smo spustili še zadnjo pesem – hit poletja (Despacito).  Ko je ura odbila osem je prišla učiteljica in ples se je končal, ko je prižgala luči. Nekateri učenci 9. b smo pospravili večnamenski prostor ter odšli domov. Zdelo se nam je zanimivo in zabavno, pričakovali pa smo več plesalcev na plesišču.

Nika Gros in Laura Božjak, učenki 9.B

Prebrano 4329 krat Nazadnje urejano na 16.februar 2018 - 19:24