30.marec 2018 - 12:49

Marec v oddelkih podaljšanega bivanja

Napisal E. Klenovšek
|||| |||| ||||

Meseca marca so četrtošolci in petošolci v oddelku podaljšanega bivanja v sodelovanju s šolsko skupnostjo šole.

Ob dnevu žena so razveselili prav vse delavke na naši šoli. Izdelali so več kot šestdeset čestitk ter 8. marca voščili učiteljicam, čistilkam, strokovnim sodelavkam v svetovalni službi, računovodstvu in v šolski kuhinji. Najlepše, z ljubeznijo izdelane čestitke, pa so odnesli mamicam.

Ker mamice v marcu praznujejo še materinski dan, so učenci izdelali marjetico iz papirja s sporočilom:

V drugi polovici marca pa so učenci z veseljem pripravljali velikonočno razstavo za v avlo šole. Tokrat so pripravili pobarvanke pirhov, s pomočjo balonov izdelali velikonočne živali in prav posebnega velikega papirnatega zajčka.

Prebrano 2713 krat Nazadnje urejano na 30.marec 2018 - 13:09