23.april 2018 - 08:34

Otroci na morje

||||| ||||| |||||

Društvo za podvodne dejavnosti Trbovlje letos prvič organizira dobrodelno akcijo "Otroci na morje", s katero nameravajo 15. junija na enodnevni izlet na Krk odpeljati 25 učencev naše šole.

Sredstva so zbirali tudi s pomočjo ultra kolesarja Uroša Stoklasa, ki je od petka, 6. aprila do nedelje 8. aprila, 48 ur neprekinjeno kolesaril v centru Spin Izlake in zbral 930 evrov.
V petek, 20. 4.,  je na OŠ dr. Slavka Grumu v Zagorju potekala uradna predaja zbranega denarja. Del zbranih sredstev je namenjenih učencem OŠ dr. Slavka Gruma, del učencem naše šole.
Zahvaljujemo se Urošu Stoklasu, Društvu za podvodne dejavnosti Trbovlje in Igorju Trampužu iz Spin centra za izpeljano akcijo in zbrana sredstva.

Prebrano 3163 krat Nazadnje urejano na 23.april 2018 - 12:15