16.maj 2018 - 20:34

Predstavitev gledaliških skupin

||||||||| ||||||||| |||||||||

Včeraj so naši učenci na odru Doma Svobode pokazali svoje gledališke spretnosti.

Mlajša skupina je odigrala predstavo SPIM LAHKO TUDI JUTRI, starejša skupina je s predstavo PREVZGOJA dokazala, da so upravičeno prejemniki srebrnega priznanja. V juniju se bodo na državnem tekmovanju potegovali za zlato priznanje.

Med odmori so za glasbo poskrbeli učenci izbirnega predmeta ansambelska igra in učenci Glasbene šole Trbovlje.

V zadnji predstavo DO RE MI, NOTE ZNAMO VSI, so naši učenci v sodelovanu z učenci, ki obiskujejo glasbeno šolo, na sproščen in dinamičen način predstavili glasbene inštrumente.

V gledališču je poleg znanja in spretnosti ter podoživljanja vloge potrebna tudi improvizacija, vse te veščine pa znajo otroci pozneje prenesti v svoje življenje.

Pohvala vsem včerajšnjim igralcem in njihovim mentoricam, ki znajo otrokom približati oder in gledališče. Hvala tudi našim najbolj zvestim gledalcem, staršem.

Prebrano 3276 krat Nazadnje urejano na 16.maj 2018 - 21:04