29.maj 2014 - 00:00

Otroški občinski parlament

Napisal M. Hribar Bevc
|||| |||| ||||

V sredo, 28. 5. 2014, se je 8 učencev MŠ in PŠ Alojza Hohkrauta udeležilo že tradicionalnega otroškega občinskega parlamenta.

Ob občinskem prazniku parlament organizira DPM Trbovlje v sodelovanju z Občino Trbovlje. Otroški parlament je potekal v sejni sobi Občine Trbovlje. Učenci, ki so uspešno predstavljali našo šolo, so bili: Aleks Bec, Jaka Suhodolčan, Klara Fajdiga, Rok Kralj, Maj Hauptman Pepelnjak, Tomaž Kurent, Timotej Zupančič in Juš Navratil. Beseda je tekla predvsem o tem, kako mladi vidijo življenje v Trbovljah, katere spremembe so opazili v našem mestu v zadnjem času, kaj bi želeli spremeniti oziroma urediti, da bi bile Trbovlje do otrok in odraslih prijazno mesto, ali je v našem mestu dovolj prireditev za mlade. Ob koncu nam je predstavnik MCT predstavil, kaj se nam obeta v prihodnjih mesecih (Mlada olimpijada in grafitarski počitniški tabor), organizatorji pa so se zahvalili za naše sodelovanje.

Prebrano 4521 krat Nazadnje urejano na 29.maj 2014 - 20:07