18.september 2018 - 21:58

Predtekmovanje Male sive celice

|||||||| |||||||| ||||||||

Dve ekipi naše šole sta se v torek, 18. 9., udeležili regijskega predtekmovanja kviza Male sive celice.

Člani ekipe so si uvrstitev na predtekmovanje, ki je potekalo na OŠ Dob, priborili z rezultati, ki so jih dosegli na šolskem tekmovanju. Žana Larisa, Gašper in Eva ter Klemen, Filip in Tinkara so se odlično odrezali na pisnem delu tekmovanja. Obe ekipi sta osvojili dovolj točk za udeležbo na ustnem delu tekmovanja, vendar se ga lahko udeleži le ena ekipa iz vsake šole, ekipa, ki doseže več točk.

Žana Larisa, Gašper in Eva so se trudili tudi na ustnem delu predtekmovanja, vendar jim žal ni uspela uvrstitev v studijsko oddajo.

Učenci pravijo, da so pridobili nove izkušnje, da so se na tekmovanju potrudili, na poti domov pa so že pripravljali načrte za naslednje šolsko leto.

Čestitke vsem šestim učencem za pokazano znanje in dobro voljo.

Prebrano 3771 krat Nazadnje urejano na 29.november 2018 - 18:45