22.marec 2019 - 21:07

S Triglavom v Planico ...

Napisal U. Ritonja, K. Čelik
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||| |||||||||||||||||||||||||||||||||||||| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||

... smo odšli ob 5.30 zjutraj. Vozili smo se tri ure, ko pa smo prispeli, smo dobili kape, nalepke in vstopnice. Vse to nam je priskrbela Zavarovalnica Triglav.

Na vstopnicah so bili podpisi vseh slovenskih skakalcev. Nato smo odšli gledat skoke. Sedeli smo na tribuni, zelo blizu nas pa je sedež imel tudi predsednik Slovenije, Borut Pahor. Naši sošolci so z njim posneli nekaj selfijev, druge sošolce pa so intervjuvali, tako da glejte Infodrom! Vsi smo bili zelo navdušeni, saj je bilo vzdušje super! Po ogledu skokov smo šli na koncert Challeta Salleta in Nipketa. Bilo je krasno, saj so na oder prišli tudi naši skakalci in se nam predstavili. Ob dveh smo se z avtobusom odpeljali proti domu. Vsem je bil izlet všeč in dogodke tega dne bomo težko pozabili.

Lana, 6. a
Prebrano 2192 krat Nazadnje urejano na 22.marec 2019 - 21:38