25.april 2019 - 19:04

BLEŠČICA - tekmovanje

|||||| |||||| ||||||

V soboto, 13. 4. 2019 se je v Športnem centru Triglav, v organizaciji športnega kluba Bleščica, odvijalo področno tekmovanje športnih iger mladih za pokal Športne zveze Ljubljana, v ritmični gimnastiki in estetski gimnastiki.

Na tekmovanju je v skupinskih vajah C programa ritmične gimnastike tekmovalo 269 deklet,  276 deklet je tekmovalo v estetski gimnastiki, poleg tega pa smo videli tudi 19 nastopnih točk. Vseh tekmovalnih vaj je bilo 77.  Dekleta, ki so tekmovala in nastopala prihajajo iz 48 osnovnih šol, med njimi so bile tudi učenke Osnovne šole Trbovlje.

Naše učenke (Ada Deželak, Ana Zorko, Ema Prelesnik, Erin Lea Lipec, Eva Zalokar Mašič, Gaja Otopal, Inja Bec, Laura Godec, Lia Vran, Manca Vodenik, Maša Marjetič, Mia Klančar, Miroslava Penzova, Teja Dornik, Tinkara Torč, Lara Lamovšek) so tekmovala v kategoriji EG MDE in zasedle 16. mesto.  Tekmovalkam čestitmo za super uverstitev ter suveren nastop.

Prebrano 2376 krat Nazadnje urejano na 25.april 2019 - 19:20
Več iz te kategorije: « Simbioza Tretješolci in kemija »