16.junij 2019 - 20:28

Predaja ključa

Napisal U. Jerman
|||| |||| ||||

V ponedeljek je 9.c razred za osmošolce pripravil predajo ključa. Osmošolci so se borili prav do konca.

Iz verzov so morali sestaviti pesem ter ugotoviti naslov in avtorja. Z metlico za stepanje so morali narediti sneg iz beljakov ter stepeno sladko smetano. Joj, kako so jih bolele roke. Tekmovali so tudi v mini igrah: lupljenje jabolka z zobmi, kdo prvi poje rezino limone in kdo prvi sezuje nogavico z usti. Preverili so, kako dobro poznajo učence 9.c, učitelje, katerih priimek se začne na črko K in pot hrane po prebavilih. Za zmago je odločalo poznavanje periodnega sistema elementov. Lina iz 8.b je v tem blestela in tako so si ključ priborili B-jevci. Seveda so na koncu morali obljubiti, da bodo čuvali ključ in bodočim osmošolcem pripravili nepozaben boj zanj. Poraženci pa so morali pospraviti večnamenski prostor. Kako so se zabavali pa si lahko ogledate na fotografijah.

Prebrano 2534 krat Nazadnje urejano na 16.junij 2019 - 20:47