22.oktober 2019 - 10:40

Otroci za otroke

|||| |||| ||||

Spoštovani!

Včasih nam uspe v življenju spoznati posebnega človeka – prijatelja, sošolca, učitelja, soseda. Nekoga, ki nam spremeni življenje le s tem, da je postal del našega življenja. Nekoga, ki nas zna nasmejati do solz, nekoga, ki nam zna zbuditi občutek, da obstaja še vedno dobrota na tem svetu. Nekoga, ki nas zna prepričati, da obstajajo vedno nova vrata, ko se stara zaprejo, in samo čakajo, da jih odpreš.

Učenci in učitelji OŠ Trbovlje se zavedamo, da je takih ljudi veliko in taki smo tudi sami, zato že četrto leto zapored organiziramo glasbeno-dobrodelno prireditev, s pomočjo katere z donacijami obiskovalcev polnimo šolski sklad. Sredstva namenjamo za nakup nadstandardne opreme, za zagotavljanje sredstev za spodbujanje razvojne ter raziskovalne dejavnosti učencev, predvsem pa za pomoč učencem iz manj spodbudnih okolji.

Vemo, da takrat, ko nam je najbolj težko, obstaja žarek upanja za srečo. Dovolili mu bomo, da nas spremlja tudi v tem šolskem letu.

Tako bomo 23. in 24. oktobra ob 18. uri, ob plesu in glasbi, skupaj polnili šolski sklad, ki bo risal nasmehe, nizal spomine, tkal prijateljstva. Naši učenci bodo zato, ker kot otroci pomagajo otrokom, srečnejši.

Vljudno vabljeni!

Kolektiv OŠ Trbovlje