20.junij 2023 - 16:28

Šolsko dopoldne z babicami in dedki

Napisal N. Rot

Prvošolci smo v šolo povabili …

Prvošolci smo si zamislili, da želimo zadnji ponedeljek v šolskem letu preživeti drugače, posebno in prav zato smo v šolo povabili naše babice in dedke.

Naročili smo jim, naj bodo športno oblečeni in naj nas ob 8.15 počakali pred šolo.

In res … ubogali so nas in se nam pridružili. Najprej smo se pred šolo malo razgibali, nato smo se odpravili na sprehod po Trim stezi. Tam smo se skupaj preizkusili v zelo zanimivi spoznavni aktivnosti.

Ob povratku s Trim steze smo se ustavili še na igrišču, kjer se je vsak razred predstavil s plesno točko. Nato smo se poslovili. Mi smo odšli v šolo, stari starši pa domov.

Veseli smo, da smo lahko razveselili naše stare starše in se z njimi podružili na malo drugačen način.

Prvošolci in učiteljice

Prebrano 477 krat Nazadnje urejano na 20.junij 2023 - 16:31