Obisk Literarnih prijateljev na podružnici

Na PŠ Alojza Hohkrauta so nas včeraj obiskali Literarni prijatelji ki delujejo pri Društvu upokojencev Trbovlje. Naši gostje: Jože, Marinka, Andrej, Tine, Mili, Katarina, Cvetka in Vida so se nam predstavili z zgodbami, ki so vezane na našo šolo.

||||||| ||||||| |||||||

Vsi, razen Cvetke, so bili učenci Vodenske šole in so se z veseljem spominjali šolskih dni. Gospod Tine Lenarčič je konec preteklega leta praznoval 90. rojstni dan, zato smo mu zapeli pesem in mu poklonili darilo - grafiko, ki jo je ustvaril naš rojak, umetnik Jože Potokar. Tudi učenci so se predstavili s svojimi pesmimi  in pri gostih poželi velik aplavz. Ob koncu današnjega  srečanja smo vsi skupaj zapeli Kekčevo pesem in si obljubili, da se naslednje  leto zopet srečamo.

Last modified onWednesday, 25 March 2015 11:29