09.junij 2015 - 00:00

Naravoslovno – zgodovinska učna pot Prusnik

Napisal A. Doležalek
|| || ||

V ponedeljek, 8. 6. 2015, smo imeli učenci petega in sedmega razreda naravoslovni dan. En del smo ga preživeli v naravi, na naravoslovno – zgodovinski učni poti.

Delo je potekalo v mešanih skupinah, trije sedmošolci in trije petošolci. Pot nas je vodila po gozdu in travniku. Vmes pa smo se ustavljali ob informacijskih tablah kjer smo si prebrali marsikatero zanimivost in uspešno reševali učne liste.

Pri delu so nas usmerjali učitelji in osmošolci.  Delo na terenu je bilo prijetno, zato je čas hitro minil. Po opravljenih nalogah smo se zadovoljni in polni novih vtisov vrnili v šolo.

Učenci 5. in 7. razredov ter učitelji

Prebrano 4073 krat