Prvi šolski dan

|| || ||

Učence 1. razredov Osnovne šole Trbovlje (matične šole in obeh podružničnih šol) ter njihove starše vabimo v šolo ob 9. uri.

Učenci od 2. do 9. razreda matične šole, PŠ Alojza Hohkrauta in PŠ Dobovec se zberejo pred  šolo, kjer jih bodo ob 8. 20 sprejeli razredniki. Prvi dve šolski uri se bodo na razrednih urah seznanjali z novostmi v letu 2015/2016, nadaljevali bodo s poukom po urniku. Učenci od 2. do 5. razreda bodo s poukom zaključili ob 11. 50, učenci od 6. do 9. razreda ob 12. 40.
S seboj morajo otroci prinesti copate, beležke, pisalo in torbo. Prehrana (malica, kosilo in popoldanska malica) bo organizirana glede na prijave, ki so jih starši oddali v mesecu juniju. Če prvi šolski dan kosila ali popoldanske malice ne želite, je potrebno obrok pravočasno odjaviti (do 31. 8. na This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. ali 03 56 333 44). Organizirano bo podaljšano bivanje za učence po dogovoru s starši in razredniki.

Vozni red za učence vozače bo objavljen do konca tega tedna.

Last modified onWednesday, 19 August 2015 12:23