01.september 2015 - 00:00

Pravzaprav že komaj čakam,
da se šola spet začne,
saj po dolgem času
videl šolske bom prijatelje.

(C. Sokolov)

Takšen občutek so ustvarili učenci OŠ Trbovlje, ko so se včeraj že pred osmo uro zjutraj pomenkovali pred šolo. Šola je z njihovim prihodom spet postala prava šola, živahna in polna energije.
Prav posebej smo se 1. septembra veselili naših prvošolčkov. Že prvi dan jih je predstava Črkolandija popeljala v svet črk. Po prejemu rumenih rutic in šolskih nahrbtnikov so si privoščili sadno malico in v spremstvu staršev ponosno odkorakali iz šole.
Uspehov in novih znanj sta učencem zaželeli tudi ministrica za izobraževanje, znanost in šport ter županja Občine Trbovlje.
Ministrica poudarja, da je slovenska šola dobra šola, zaradi vseh, ki jo predano in odgovorno soustvarjamo, s čimer se strinjamo tudi učitelji in delavci OŠ Trbovlje, ki bomo tudi v letošnjem šolskem letu z vso zavzetostjo delali v dobro otrok.

Prebrano 5684 krat Nazadnje urejano na 02.september 2015 - 13:12