24.september 2015 - 00:00

Šola v naravi - zadnjič

||||||||||||||||||||| ||||||||||||||||||||| |||||||||||||||||||||

Tu je še zadnje javljanje. Upamo, da ste si ustvarili podobo našega bivanja v šoli v naravi. Bili so veseli in malo manj veseli trenutki, vsi pa se strinjamo, da je »b'lo luštn«.

Danes dan ni bil preveč naporen. Včeraj zvečer smo kar hitro zaspali, saj se je na nas poznal napor preteklega dne. Zjutraj smo vstali in ker je bila noč deževna smo prvi del jutra preživeli po sobah, kjer smo likovno ustvarjali. Potem pa smo šli ven na sprehod po Ptuju. Vodil nas je kar učitelj Uroš, ki pozna Ptuj zelo dobro. Ustavili smo se tudi na »peš  mostu«, kjer smo se fotografirali. Po kosilu pa smo se spet odpeljali na bazen. Vadili smo plavanje, saj nas v petek čaka testiranje. Plavalni trenerji pravijo, da iz dneva v dan bolje plavamo. Komaj čakamo petkovega ocenjevanja. Po vrnitvi v dom, smo povečerjali, nato pa smo na veselje enih in žalost drugih odšli v sobe kjer smo začeli pospravljati svoje stvari v kovčke in se pripravljati na slovo od doma Kurent in ptujskih term. Pred spanjem nas je učitelj fotografiral še po sobah, da bomo imeli spomin na našo prvo šolo v naravi.

Tako, dragi naši, lahko nehate jokati za nami, kajti jutri se že vračamo v Trbovlje. Pa dobro se pripravite… saj sami veste, kaj najraje jemo….

Prebrano 4103 krat Nazadnje urejano na 24.september 2015 - 22:15