07.marec 2016 - 00:00

Športni dan četrtošolcev na Rogli

Napisal D. Rajh
||||| ||||| |||||

V petek, 4. 3. 2016, smo v sodelovanju s smučarskim klubom Kum Dobovec in smučarskim klubom Trbovlje omogočili našim četrtošolcem zimski športni dan na Rogli.

Dan je bil nepozaben predvsem za učence, ki so na smučeh stali prvič. Kljub težavam na cesti se jim je uspelo prebiti do smučišča. Tudi vreme sicer ni bilo najlepše, vendar vztrajnih četrtošolcev to sploh ni motilo. Imeli so izkušene trenerje, ki so se jim v tem dopoldnevu popolnoma posvetili ter jim pokazali in jih naučili osnov smučarskih veščin. Člani kluba so svoj čas brezplačno namenili našim učencem, za svoje delo pa prejeli kopico hvaležnih in občudujočih pogledov le-teh.
Zahvala gre tudi Osnovni šoli Šmartno, ki je našim smučarjem začetnikom posodila smučarsko opremo ter na ta način znižala ceno športnega dneva.
Z dobro voljo smo učitelji naše šole, smučarski klub Kum Dobovec, smučarski klub Trbovlje in OŠ Šmartno nekaterim četrtošolcem izpolnili sanje. Svojo hvaležnost in pozitivne vtise so nam zapisali in jih objavljamo.

Prebrano 3492 krat Nazadnje urejano na 08.marec 2016 - 07:51
Več iz te kategorije: « Plavalni tečaj Plavanje je zakon »