28.marec 2016 - 00:00

Vabilo na predavanje o rezultatih raziskave Artos

|| || ||

Osnovna šola Trbovlje je vključena v edinstveno študijo ARTOS, ki vse od leta 1970 na vsakih 10 let preučuje medgeneracijske spremembe v gibalnih zmogljivostih in telesnih značilnostih otrok.

Na predavanju, ki bo v sredo, 30. 3. 2016, ob 17.00 uri v večnamenskem prostoru OŠ Trbovlje, bo prof. dr. Janko Strel, dolgoletni vodja raziskave in upokojeni redni profesor na Univerzi v Ljubljani, prikazal primerjavo sedanje generacije otrok naše šole s preteklimi generacijami. Predavanje bo dalo vpogled v posledice sprememb v življenjskih slogih naših otrok na njihove telesne zmogljivosti. Predavanje bo zelo aktualno in v luči pomembnosti gibanja ter telesnih zmogljivosti otrok za njihovo telesno in duševno zdravje pa tudi boljšo učno uspešnost.

Vljudno vabljeni!

Prebrano 3429 krat Nazadnje urejano na 29.marec 2016 - 06:52