10.maj 2016 - 00:00

Prvi utrinki iz Gorenja

Napisal A. Stopar
||||||| ||||||| |||||||

Osmošolci pošiljajo fotografije in utrinke po dveh dneh v šoli v naravi.

Ponedeljek, 9. 5. 2016

Iz Trbovelj smo odšli ob 8.30 s 14 dni starim avtobusom (mercedes). Po relativno kratki vožnji smo se nastanili v CŠOD Gorenje pri Zrečah, kjer smo si ogledali sobe in jih tudi »zavzeli«. Po precej okusnem obroku smo se odpravili na pohod do Lovrenških jezer, ki smo jih nato tudi podrobneje spoznali. Nekaterim je bilo zanimivo (5 % učencev), drugim pa le »zanimivo«. Pred večerjo nas je doletela še ena tragedija, t. j. pisanje dnevnikov, ki jih bomo morali pisati vsak večer.

Torek, 10. maj 2016

Po jutranji vadbi in razdelitvi v dve skupini smo nekateri odšli na kmetijo jelenov (čreda je naenkrat pridobila še dva člana). Drugi pa smo si ogledali vode Pohorja in se soočili z njihovimi prebivalci. Nato so sledile še druge aktivnosti: plezanje, pisanje pesmi, pisanje dnevnika, igranje družabnih iger in namiznega tenisa pa seveda pisanje tegale članka.

P.S.: Imeli smo čast spoznati domskega mačka Lea.

Arnesa, Lara, Tamara, Žiga

Prebrano 3339 krat