24.julij 2016 - 00:00

Dobovški Smrkci

||||| ||||| |||||

V mesecu juliju so otroci z Dobovca že četrto leto uživali na taboru Dobovški Smrk(u)ci.

V četrtek, 21. julija, so pripravili zaključni dogodek, na katerega vedno povabijo vse krajane. Povabijo nas osebno, izdelajo pisna vabila za vsako hišo in razobesijo javna vabila.

Letos je na taboru sodelovalo 10 otrok, no, nekaj več, a vsi niso zdržali do konca. In kdo so ti otroci? Idejni vodja in gonilna sila je Metka, tabor pa ne bi uspel brez Ane, Jakoba, Jake, Klemena, Matije, Marka, Anžeta, Lana in Jona.

Predstavitev se je začela z njihovo himno in dvigom zastave. Nadaljevali so s točkami, s katerimi so prikazali dejavnosti posameznih dni: skeči, ples, petje, izdelki ...

Obiskovalci smo jih nagradili z aplavzom, najbolj veseli pa so bili torte, ki jim jo je spekel oskrbnik naj planinske koče na Kumu.

Otroci so se imeli lepo, nabirali so si nove izkušnje, se družili in čisto nič pogrešali telefone, tablice, računalnike.

Prebrano 3610 krat Nazadnje urejano na 24.julij 2016 - 09:30