Opozorilo

JUser: :_load: Ne morem naložiti uporabnika z id: 731
25.avgust 2016 - 00:00

Veselo v novo šolsko leto

|| || ||

V četrtek, 1. septembra, začenjamo novo šolsko leto.

Prvošolci se bodo s svojimi starši zbrali v šoli ob 9. uri.

Učence 2. - 9. razreda bodo razredniki sprejeli ob 8.20. Šestošolci počakajo v avli, sedmošolci pred večnamenskim prostorom in devetošolci  pod večnamenskim prostorom.

Prvi dve uri se bodo vsi učenci seznanili z novostmi v novem šolskem letu in nadaljevali pouk po urniku. Učenci 2. - 5. razreda bodo s poukom zaključili ob 11.50, učenci 6. - 9. razreda pa ob 12.40. S seboj morajo učenci v šolo prinesti copate, beležke in pisala. Prehrana (malica, kosilo in popoldanska malica) bo organizirana glede na prijave, ki so jih starši oddali v mesecu juniju. Pvi dan bo že organizirano podaljšano bivanje - starši se zjutraj dogovorite z razredniki.

V četrtek bodo šolski avtobusi zjutraj pripeljali le drugo vožnjo, z Dobovca pa bo avtobus pripeljal obe skupini. Po pouku bodo avtobusi izpred šole odpeljali v vse smeri ob 12.50.

Od 2. septembra dalje velja lanski vozni red.

Prebrano 4899 krat Nazadnje urejano na 26.avgust 2016 - 06:48