01.september 2016 - 00:00

Prijeten začetek šolskega leta

|| || ||

Drage učenke in učenci!

Šolo ste ponovno napolnili z živahnim vrvežem, otroškim smehom in mladostno razigranostjo. Vrnili ste se polni energije in lepih doživetij, ki ste jih nabirali med počitnicami. Vem, da se vam bodo prijetne in zanimive stvari dogajale tudi med šolskim letom. Da bodo čim prijetnejše, bo potrebno vložiti nekaj truda v šolsko delo. Bodite prijazni, odprti za nova znanja in zaupajte vase!

Spoštovani starši!

V času devetletnega šolanja učenci doživljajo lepše in slabše trenutke.  Starši ste tisti, ki ste jim v oporo in pomoč, vi jih tolažite in se z njimi veselite ob uspehih ter smejete ob šolskih zgodbicah. Kljub temu da so otroci vsako leto bolj samostojni in vas manj potrebujejo, boste starši vedno tisti, ki jih bodo imeli najraje, tisti, ki jih boste najbolje razumeli. Pustite jih, naj počasi postanejo samostojni, a bodite vedno ob njih, ko vas bodo potrebovali.

Cenjeni kolegi učitelji!

S svojim delom vsako leto pokažete veliko ustvarjalnosti, predanosti in želje, da postanemo še boljši, kar resnično cenim. Vem, da so zadovoljni in nasmejani obrazi, iskrive in radovedne oči, uspehi pri šolskem delu in na tekmovanjih naše največje zadovoljstvo. Želim, da bi vam tudi v tem šolskem letu uspelo motivirati učence za doseganje čim boljših rezultatov ter da bi s pozitivno energijo  ponovno ustvarili prijetno in domače vzdušje na šoli.

Vaša ravnateljica Klementina Šuligoj

V priponkah najdete poslanico ministrice za izobraževanje, znanost in šport dr. Maje Makovec Brenčič in županje Občine Trbovlje Jasne Gabrič, mag.

Prebrano 3713 krat Nazadnje urejano na 02.september 2016 - 06:37