30.september 2016 - 00:00

1. sestanek šolske skupnosti

Napisal H. Klančnik
|||| |||| ||||

V petek, 23. 9. 2016, je v učilnici št. 25, potekal prvi sestanek šolske skupnosti. Na njem je bilo prisotnih 42 predstavnikov razrednih skupnosti MŠ ter podružnice AH.

Prisotni sta bili tudi ravnateljica ga. Klementina Šuligoj in pomočnica ravnateljice ga. Mojca Grešak.

Na sestanku so predstavniki razrednih skupnosti spoznali vlogo in pomen šolske skupnosti, kot tudi njihove odgovornosti. Nato smo si ogledali aktivnosti, ki se bodo v okviru ŠS v šolskem letu 2016/17 izvajale na MŠ in podružnici AH. Učenci so na 1. sestanku za predsednika šolske skupnostiizvolili Jošta Naglava, za namestnico predsednika šolske skupnosti Arneso Kuduzović ter za zapisnikarja Mirjam Badnjevič.
Sestanek šolske skupnosti smo zaključili s predlogi učencev za aktivnosti ob tednu otroka, kjer so predlagali: družabne igre, ogled risank ali filmov, izlete, piknik, več druženja z vrstniki, daljši odmor za malico, glasbo v odmoru za malico, teden brez domačih nalog, dovoljenje, da imajo zvečilne gumije med poukom...

Prebrano 3358 krat