11.oktober 2016 - 00:00

Teden otroka na PŠ AH

|||||| |||||| ||||||

Tudi na PŠ A. Hohkrauta je v tednu otroka delo potekalo malo drugače. Organizirali smo medrazredna druženja z različnimi vsebinami: četrtošolci so brali malčkom iz vrtca, igrali smo se različne družabne igre in  sestavljali s kockami.

V preddverju podružnične šole smo oblikovali jesenske aranžmaje. Vsako jutro nas je razveselila glasba. Drugošolci in oddelki podaljšanega bivanja so se seznanili z vojaškim poklicem. Vsi učenci smo se na matični šoli udeležili dejavnosti NVO gre v šolo.  V veselje nam je bilo, da smo imeli manj domačih nalog, da smo lahko sooblikovali sedežni red in z dovoljenjem žvečili žvečilne gumije. Vsi učenci - planinci smo se v soboto, 8. 10. 2016, udeležili tradicionalnega kostanjevega piknika, ki ga je za nas pripravilo Društvo prijateljev mladine Trbovlje.

Teden nam je hitro minil in z veseljem bi ga ponovili prej, kot čez eno leto.

Razredni predstavniki ŠS PŠ A. Hohkrauta

Prebrano 3317 krat
Več iz te kategorije: « Noč na Dobovcu Simbioza giba »