21.december 2016 - 08:46

Regijsko prvenstvo v nogometu

Napisal D. Rajh
|||| |||| ||||

V torek, 20. 12., je na naši šoli potekalo regijsko prvenstvo v nogometu, ki se ga je udeležilo pet ekip, zmagovalk občinskih tekmovanj.

Do finala je šlo gladko, v finalu pa je bilo napeto do konca. Vodili smo že 2:0, a je fantom z litijske OŠ Gradec nekaj minut pred koncem uspelo izenačiti. Na srečo se je kmalu zatem žoga po strelu Eldina Lemezovića odbila od obrambnega igralca v gol in spet smo vodili. Gostje so zadnjo minuto odigrali brez vratarja, izgubili žogo in Jaka Brlogar je le še potrdil zmago z zadetkom v prazen gol.

4 : 2 in po nekaj letih ponovna uvrstitev v četrtfinale šolskega državnega prvenstva!

Igralci: Jan Jezerkić, Teo Razpotnik, Alden Huremkić, Jaka Brlogar, Marko Panić, Gašper Vodeb, Eldin Lemezović.

Čestitke in pohvala vsem igralcem za odlično igro!