30.marec 2017 - 20:46

Podelitev nagrad...

|||||||||||||||||| |||||||||||||||||| ||||||||||||||||||

... za natečaj Naravne in druge nesreče na PŠ Dobovec

V četrtek, 30.3.2017 smo imeli na PŠ Dobovec podelitev nagrad za natečaj Naravne in druge nesreče, ki ga vsako leto razpiše Uprava republike Slovenije za zaščito in reševanje. Tokratni natečaj je bil že 21. po vrsti in na Dobovec so prišli nagrajenci iz vrtcev in šol v naši regiji, ki so se udeležili razpisa. Učenci naše šole so pripravili program, uslužbenci Centra za zaščito in reševanje, pa so podelili nagrade za najboljše izdelke. Tokratna podelitev je bila na naši šoli že drugič. Na prireditvi so sodelovali tudi člani Poklicne gasilske brigade Trbovlje, ki so razkazali intervencijsko vozilo za pomoč v prometnih nesrečah in pa člani Enote reševalnih psov Slovenije, ki so nas poučili, kako se dela s psi, in kako so dresirani psi za reševanje iz ruševin ali izpod plazov. Oba prikaza sta bila resnično zanimiva in poučna. Seveda pa nas je s svojimi bodicami razveseljeval tudi Ježek 112.

Prebrano 3851 krat Nazadnje urejano na 30.marec 2017 - 21:16