21.april 2017 - 20:43

Uspeh naših košarkaric

Napisal S. Sotler Dolenc
||||||||| ||||||||| |||||||||

Danes je na naši šoli potekalo polfinale državnega prvenstva v košarki za mlajše deklice.

Tekmovanje se je pričelo s predstavitvijo ekip, sledila je himna, ki so jo odlično zapele učenke naše šole: Eva Ule, Maja Zubak in Pia Vozel. Sledil je nagovor ravnateljice. Med odmorom po prvi in drugi tekmi so zaplesale plesalke naše šole.
Tekmovanje sta otvorili domača ekipa in gostje iz OŠ Mirana Jarca. Domačinke so pokazale boljšo igro in tekmo zaključile z rezultatom 43:35.
Sledila je tekma med ekipama OŠ Trzina in OŠ Mirana Jarca. Tekma je bila vseskozi izenačena in do zadnje sekunde ni bilo jasno, katera ekipa bo zmagala. S točko razlike in nekoliko hude krvi je z rezultatom 33:32 zmagala OŠ Mirana Jarca.
Zadnja tekma med OŠ Trbovlje in OŠ Trzin se je zaključila z zmago domačink in sicer z rezultatom 49:27. Tako se je ekipa OŠ Trbovlje s prepričljivo igro uvrstila v finale državnega prvenstva. Čestitamo tekmovalkam in mentorju Ervinu Mlakarju. Zasluge za uspehe naše ekipe ima tudi ŠD Felix, pri katerem naše učenke trenirajo v popoldanskem času.
Najboljša strelka tekmovanja je bila naša učenka Semra Huremkić.

Prebrano 3675 krat Nazadnje urejano na 23.april 2017 - 17:34