04.maj 2017 - 08:47

Šolski plesni festival - področno tekmovanje

Napisal J. Jerman
|||| |||| ||||

Področno tekmovanje je bilo v sredo, 26. 4. 2017, na OŠ Jurija Dalmatina v Krškem. Sodelovalo je 11 osnovnih šol. Udeležilo se ga je 26 tekmovalcev naše šole.

Kategorija B (4.-6.)

V mlajši kategoriji je tekmovalo 70 tekmovalcev. Šolska ekipa si je priplesala 4. mesto.

Naša najboljša tekmovalka Kim Žibert si je priplesala zlato kolajno, do polfinala pa ji je družbo delala tudi Lucija Mejač z 10. mestom. Čestitke pa tudi vsem ostalim tekmovalcem: Aljažu Dimcu, Živi Benko, Kaji Kralj, Naji Štendler, Lari Bigman, Maruši Mejač, Lani Lavrič, Klari Lesar, Elmi Pjević.

Tekmovalci te kategorije so tekmovanje zaključili na področnem nivoju.

Kategorija C (7.-9.)

V starejši kategoriji je tekmovalo 49 tekmovalcev. Naš najboljši in edini plesalec je bil Tomaž Pavšek.

Kategorija C (7.-9.), Produkcije

Letos smo se preizkusili tudi v skupinskem plesu s plesno točko “Alica” in zasedli 4. mesto.

Plesno pravljico je plesalo 15 plesalcev: Maja Zubak, Tomaž Pavšek, Tjaša Camplin, Kenan Isaković, Luka Šoper, Lana Gombač, Izabela Vlaj, Anja Naglič, Tia Kuhar, Lovro Verk, Miha Kolenc, Ema Medvešek, Grega Tomše, Laura Božjak, in Alen Isaković.

Čestitke vsem plesalcem in tudi tistim, ki so pridno hodili na vaje, niso pa uspeli priti na tekmovanje!

Julija Jerman in Sibel Sotler Dolenc

Prebrano 3991 krat