14.junij 2017 - 21:03

Predaja ključa

Napisal H. Klančnik
|||| |||| ||||

Tako, pa je tudi letos v bitki za ključ šole zmagal najboljši razred - tokrat je to 8. b razred!

Učenci obeh razredov so se neusmiljeno in z vsemi močmi borili za čast, da bodo lahko naslednje leto “ta glavni” na šoli. Ni bilo preprosto, saj so jim učenci letošnjega 9. c pripravili resen preizkus tako njihovih znanj kot tudi sposobnosti.

Devetošolci so jim namreč pripravili izjemno težak kviz z vprašanji, ki so pokrivala vsa področja predmetov, ki se jih osmošolci letos učijo, saj so želeli dobro preveriti, kateri razred je najbolj priden pri učenju. Pa tudi na ostale spretnosti niso pozabili - ples, orientacija, spretnost nog, hitrost ter ne nazadnje pogum in nežnost. Vse tako rekoč zahtevane lastnosti, ki jih kot bodoči devetošolci nujno potrebujejo.

Po težkem boju z nasprotniki je upravičeno zmagal 8. b razred in si zaslužil, da so jim po slovesni prisegi devetošolci predali ključ v enoletno varstvo.

Šolska skupnost iskreno čestita zmagovalcem!

Prebrano 4419 krat Nazadnje urejano na 14.junij 2017 - 21:22