21.junij 2017 - 09:39

Finale SLOTCAR

|||||||| |||||||| ||||||||

Danes zjutraj je v učilnici za tehniko potekala finalna, 5. tekma v tekmovanju z električnimi avtomobilčki v žlebu - SLOTCAR.

V letošnjem šolskem letu smo imeli pet tekem na stezi v učilnici za tehniko. Na tekmah je nastopalo do 23 učencev. Po kvalifikacijah se je v nadaljevanje uvrstilo po 8 učencev, ki so glede na dosežke dobili točke.

Na zadnji, današnji tekmi je zmagal sedmošolec Ožbej Vnuk, pred četrtošolcem Rokom Kurentom in sedmošolcem Lovrom Verkom. V skupnem seštevku vseh letošnjih tekem, kjer so učenci zbrali precej enako število točk, je v letošnjem šolskem letu zmagal JAŠA TOMŠE, pred bratom, GREGATOM TOMŠETOM in sedmošolcem DENISEM ŠEHIĆEM.

Kot zanimivost, zbrali so 63, 62 in 61 točk. Točkovanje je v prilogi spodaj.

V prvem šolskem letu tekmovanja, 2014-2015, je bil skupni zmagovalec Tomaž Kurent, leto kasneje Janez Erjavec, lansko leto pa Jaka Naglav.

Ćestitke vsem tekmovalcem!

Prebrano 3874 krat