Opozorilo

21.avgust 2017 - 07:52

Prvi šolski dan

|||| |||| ||||

Učence Osnovne šole Trbovlje obveščamo, da pričnemo s poukom v šolskem letu 2017/2018 v petek, 1. septembra 2017.

Prvošolci matične šole in Podružnične šole Dobovec se bodo s svojimi starši zbrali v šoli ob 9. uri, prvošolci Podružnične šole AH pa ob 9.30. O tem bodo obveščeni z vabilom.

Učence 2. - 9. razreda bodo razredniki sprejeli ob 8.20. Sedmošolci počakajo v avli.

Prvi dve uri se bodo vsi učenci seznanili z novostmi v novem šolskem letu in nadaljevali pouk po urniku. Učenci 2. - 5. razreda bodo s poukom zaključili ob 11.50, učenci 6. - 9. razreda pa ob 12.40. S seboj morajo učenci v šolo prinesti copate, beležke in pisala. Prehrana (malica, kosilo) bo organizirana glede na prijave, ki so jih starši oddali v mesecu juniju. Če prvi dan ne želite naročenega kosila, to sporočite v računovodstvo šole. Prvi dan bo že organizirano podaljšano bivanje - starši se zjutraj dogovorite z razredniki.

V petek bodo šolski avtobusi zjutraj pripeljali le drugo vožnjo, z Dobovca pa bo avtobus pripeljal obe skupini. Po pouku bodo avtobusi izpred šole odpeljali v vse smeri ob 12.50.

Od 4. septembra dalje velja lanski vozni red.

Ravnateljica:  Klementina Šuligoj

Prebrano 5006 krat Nazadnje urejano na 30.avgust 2017 - 09:10