23.november 2017 - 20:09

Dan šaha - šahovski kviz

Napisal B. Šprogar
|||||||| |||||||| ||||||||

V večnamenskem prostoru OŠ Trbovlje je v sredo 22.11.2017 ob 13. uri potekal 1. šahovski kviz v organizaciji Šahovskega kluba Rudar Trbovlje in OŠ Trbovlje.

Tekmovale so štiri ekipe, ki so pokazale izredno veliko znanja. Šele po dveh dodatnih vprašanjih smo dobili zmagovalno ekipo. Izjemno znanje potrjuje podatek, da sta drugi dve ekipi imeli po 16 zastavljenih vprašanjih, samo en napačen odgovor.
Čestitke vsem za udeležbo, šoli za pomoč pri organizaciji in predsedniku ŠK Rudar Trbovlje Francu Kotniku za prikaz razmišljanja in priprave na šahovsko partijo. Hvala tudi sponzorjem za nagrade.
Popoldne je bil v Šahovskem klubu Trbovlje odigran še šahovski turnir za osnovnošolce. Vodili so ga Uroš Zalokar, Franc Kotnik in Andrej Novak. Vsi tekmovalci so bili nagrajeni.

Prebrano 3518 krat Nazadnje urejano na 23.november 2017 - 20:16