Šola na daljavo za vse učence

Spoštovani starši, dragi otroci sporočamo vam, da je ministrica za izobraževanje, znanost in šport na podlagi 104. člena Zakona o začasnih ukrepih za omilitev in odpravo posledic COVID-19 (Uradni list RS, št. 152/20) izdala sklep, s katerim je zaradi še vedno zelo resne epidemiološke situacije in izvajanja ukrepov za preprečitev širjenja virusa COVID-19 določila, da se bo od 9. 11. 2020 dalje vzgojno-izobraževalno delo v šolah za vse učence izvajalo na daljavo.

Delo bo potekalo preko spletnih Google učilnic v katere ste se že prijavili. V primeru, da ste imeli s prijavo težave ali vam uporaba učilnice predstavlja težave, se lahko obrnete na našega  informatika  This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it., ki vas bo po potrebi poklical.

V upanju, da se čimprej vidimo v šolskih klopeh, vas lepo pozdravljam.

Petra Čede, ravnateljica
Last modified onThursday, 05 November 2020 18:26