Šolska knjižnica za vas odpira vrata.

Smo že v mesecu decembru, vi pa se še vedno šolate na daljavo. Morda morate izdelati plakat, prebrati knjigo za domače branje, bralno značko ali pa kar tako, za razvedrilo.

Omogočam vam izposojo vnaprej naročenega gradiva, lahko pa gradivo tudi vrnete. Seveda izposoja poteka po posebnem urniku.

Gradivo lahko naročite vnaprej na elektronska naslova:

Dostopnost gradiva preverite v sistemu Cobiss (https://plus.si.cobiss.net/opac7/bib/search). Zapišite naslov, avtorja, knjižno zbirko …

Izposoja je možna ob torkih in četrtkih, in sicer od 12.00-13.00 ure pri vhodu za učitelje.
Izposoja je za vse učence, tudi za učence obeh podružnic. Seveda gradivo lahko prevzamejo tudi starši.

Prosim, da nosite masko in ohranjate razdaljo.

Sonja Princ, knjižničarka

Last modified onFriday, 04 December 2020 13:55