Ponovno zapiramo vrata šole za učence 1. triletja

Obvestilo za učence 1. triletja in njihove starše.

Spoštovani učenci in starši,

obveščamo vas, da je Vlada RS danes, v četrtek, 28. 1. 2021 sprejela spremenjen Odlok o začasni prepovedi zbiranja ljudi v zavodih s področja vzgoje in izobraževanja.

V naši, tako imenovani »črni« regiji, bo vzgojno-izobraževalno delo za vse učence od 1. do 9. razreda osnovne šole SPET POTEKALO NA DALJAVO.

Odlok določa tudi izvedbo nujnega varstva za učenke in učence v prvem triletju, za tiste učenke/učence, katerih oba starša ali eden od staršev, ki je samohranilec, sta zaposlena v sektorjih kritične infrastrukture, določenih v 4. členu Zakona o kritični infrastrukturi (Uradni list RS, št. 75/17), v zavodih s področja vzgoje in izobraževanja, zavodih s področja socialne varnosti, v Slovenski vojski in Policiji. Zaposlitev se ugotavlja na podlagi potrdila delodajalca.

Pričakujte dodatne informacije s strani razrednikov.

Vodstvo šole