person_outline

Testno okolje

Ali veš:

• da Bralna značka letos praznuje 60 let,
  • da za Bralno značko berejo šolarji v Sloveniji in zamejstvu,
  • da je maskota gibanja Ostržek, književni junak otroškega romana Carla Collodia, ki se je prav s pomočjo branja in učenja iz lesene lutke spremenil v pravega dečka,
  • da se sezona branja začne 17. septembra, na dan zlatih knjig,
  • da se sezona branja zaključi različno: 2. aprila (na mednarodni dan knjig za otroke) in 23. aprila (na svetovni dan knjig) ?

Preberi si strip ...

Pravijo, da pravljic ni nikoli preveč. Morda že dolgo nisi prebral nobene. Danes poskusi prebrati pravljico kar takoj. Kako in kje?

Ponovno se šolate na daljavo. Vem, da redno in pridno opravljate vse svoje naloge.

Ker pa je jesen in so popoldnevi dolgi, je zdaj tudi priložnost, da berete knjige. Preberete lahko knjige za domače branje, bralno značko ali kar tako, za zabavo. Verjamem, da ste že natančno prebrskali in prebrali knjige iz domače knjižnice.