Calendar:

Zadnji šolski dan
za učence 1. ‒ 8. razreda

PONEDELJEK, 24. junij 2019

Učence vozače iz vseh smeri v šolo pripelje 2. šolski avtobus (7:50-8:10). Prvošolce na avtobusni postaji pričaka Helga Kantužar.

Učenci se zberejo v matičnih učilnicah z razredniki ob 8.20. Vmes gredo v VP na proslavo ob dnevu državnosti:

a) ob 9.10 bo v VP proslava za učence 1. - 4. razreda
Učenci gredo po malico po proslavi skozi glavni vhod.

b) ob 10.15 bo v VP proslava za učence 5. - 8. razreda
Učenci pojedo malico pred proslavo. Po malico gredo skozi glavni vhod.

Na proslavi se razrednikom pridružijo vsi ostali učitelji.

V dnevnike bomo vpisali dogodek, v realizacijo pouka za predmete, ki jih boste razredniki vpisali v spodnjo tabelo ter izbirni predmeti pred poukom. Realizacija pa bo vidna šele, ko boste dogodek zaključili.

Učenci zaključijo dejavnosti ob 11.30.
Vsi šolski avtobusi bodo v vse smeri odpeljali ob 12.00.
Vozače 1. ‒ 2. razreda na avtobuse pospremi Jana Novak.

Za učence 1. do 3. razreda JV bo.

Razredniki zberete podatke o učencih, ki bodo v ponedeljek potrebovali varstvo po pouku (do kdaj) in morebitne prijave na popoldansko malico, ki jih vpišete v spodnjo tabelo do srede, 19. 6. do 13. ure.

OPB za prijavljene učence 1. ‒ 5. razreda MŠ bosta imela J. Nučič in Jerca Novak.