Calendar:
15.10.2018 8:30 - 13:00
Copy To:

2. športni dan, Atletski mnogoboj, 6-9r

V ponedeljek, 15. 10. 2018, bo drugi športni dan za 6., 7., 8. in 9. razrede. Zbor vseh učencev je ob 8.50 na tribuni Športnega parka Rudar. Po prihodu se začnite ogrevati, začetek tekmovanja je ob 9.10. Tekmovali boste v naslednjih disciplinah: tek na 60m, tek na 600m, skok v daljino in met žogice. Vsi rezultati se točkujejo in seštevajo.

Med samim tekmovanjem se učenci s spremljevalci zadržujejo na tribuni in športno navijajo. Na vrhu tribune boste našli obešen razpored tekmovanja in norme za oba teka. Od teh dveh rezultatov je odvisna vaša ocena iz atletike.

Razred pride na igrišče skupaj s spremljevalcem in po nastopu v spremstvu odide nazaj na tribuno.

Zjutraj bo hladno, zato oblecite primerna športna oblačila. Ne pozabite na športne čevlje, ki jih lahko dobro zavežete. Šolsko malico dobite, kljub temu pa imejte s seboj kakšno plastenko vode.

Prvi trije učenci in učenke iz vsakega letnika dobijo diplome. Absolutno (ne glede na starost) najboljša učenka in učenec prejmeta pokal.

Želimo, da uživate v tekmovanju, športno navijate, predvsem pa, da ste kar najbolj uspešni.

Športni dan se bo zaključil do 12.30.

Kako boste tekmovali?
Tek na 60m: tečete po 3 skupaj po spolu in abecednem redu.
Tek na 600m: teče cel oddelek skupaj, na cilju se postavite po vrstnem redu, kot ste pritekli v cilj.
Met žogice: tekmujete ločeno po spolu in abecednem redu, vsak ima dva meta, šteje najdaljši.
Skok v daljino: skačete ločeno po spolu in abecednem redu, vsak ima tri skoke, šteje najdaljši.

Učitelji spremljevalci na tribuni:
6.a U. Jerman
7.a Navratil
8.a H. Klančnik
9.a Ule
6.b Stopar
7.b Klemen
8.b Čelik
9.b Kovačič
6.c Vretič
7. c Tomše

9. c Medvešek

IZBIRNI PREDMETI odpadejo.

Po končanem ŠD gredo vozači in naročeni na kosilo do šole v spremstvu U. Jerman.

Skok v daljino:
S. S. Dolenc, G. Guna, E. Klenovšek.

Met žogice:
Šuligoj do 11.30, J. Kugonič, K. Dragar, P. Ramšak Drozg.
Teki:
Rajh, Mlakar in učitelji spremljevalci.
Vnos rezultatov:
K. Ofentavšek.