04.februar 2021 - 14:46

Učenci 1., 2. in 3. razreda se spet vračajo v šolo

Napisal

Obvestilo za učence 1. triletja in njihove starše.

Spoštovani vsi!

 

Z veseljem vas spet obveščamo, da se v torek, 9. februarja 2021, ponovno odprejo vrata naše šole.  

Glede na Odlok vlade se v šole vračajo učenci 1. triade. Za učence od 4. do 9. razreda bomo pouk še vedno izvajali na daljavo (odlok velja do petka, 12. februarja 2021). 

Delo bo potekalo v skladu z aktualnimi navodili in priporočili pristojnih inštitucij. Velja urnik, kot je naveden v eAsistentu. Pouk naj obiskujejo le zdravi učenci. Zaščitne maske so obvezne izven razreda.

Za učence, ki se vračajo v šolo, bo organizirano varstvo in prehrana po prijavah oz. kot ste javili razredniku. Za učence, ki se še naprej šolajo od doma in so naročeni na šolsko prehrano, bo šola še naprej zagotavljala topli obrok.

Zaposleni v šoli se bomo v največji meri, in v okviru naših možnosti, potrudili, da bo ponovno všolanje varno. Veselimo se ponovnega srečanja z našimi učenci. Vas, spoštovani starši, pa prosimo za dobro in strpno sodelovanje tudi v bodoče.

Staršem otrok 1. triletja bodo razredniki poslali dodatne informacije na njihov e-naslov.

Vodstvo šole

Prebrano 652 krat