23. april , 2024 370

8. r ŠvN Gorenje nad Zrečami (2. dan)

Drugi dan šole v naravi je za naše osmošolce predstavljal izjemno priložnost za raznoliko učenje, raziskovanje ter povezovanje z naravo in sošolci.
22. april , 2024 256

ŠVN 8.r

Med Rogelskimi krošnjami ...
21. april , 2024 96

Šolski ekipni kros

V Murski Soboti je 18. 4. 2024 potekal šolski ekipni kros.
11. april , 2024 126

Učenje na prostem

Učenci 2. d smo izkoristili lepo vreme in se ponovno odpravili v učilnico na prostem - v gozd za našo šolo.

Pohvalo učiteljskega zbora so v šolskem letu 2019/2020 prejeli: Gašper Jerman, Lia Vene, Lucija Mejač, Eva Ule.

Pohvalo učiteljskega zbora so v šolskem letu 2018/2019 prejeli:
Klemen Jančič, Klara Kovač, Ajda Pišek, Tia Kuhar, Lana Gombač, Matija Čebela Trošt, Tiatara Zupančič

Pohvalo učiteljskega zbora so v šolskem letu 2017/2018 prejeli:
Leda Gradišek, Žan Simončič in David Babič

Pohvalo učiteljskega zbora so v šolskem letu 2016/2017 prejeli:
Rok Kralj, Katja Sihur, Lara Ule, Eva Bevc, Tomaž Pavšek, Pia Jerman, Tia Bizjak Holz, Luka Petek,  Klara Fajdiga, Matej Fijačko in Arnesa Kuduzović.

Pohvalo učiteljskega zbora so v šolskem letu 2015/2016 prejeli:
Žiga Šintler, Nastja Vidrih, Tomaž Kurent, Luka Renko in Lana Lanišnik.

Pohvalo učiteljskega zbora so v šolskem letu 2014/2015 prejele:
Jovana Škorić, Nina Pečnik, Nadja Pušnik, Eva Kuhar, Tjaša Forte in Nika Drnovšek.

Pohvalo učiteljskega zbora so v šolskem letu 2013/2014 prejeli:
Barbara Bokal, Nika Centrih, Maša Marko, Tjaša Judež, Luka Mravlje, Nika Zupančič in Timotej Zupančič.

Pohvalo učiteljskega zbora so v šolskem letu 2012/2013 prejeli:
Neža Patricija Kurnik, Amina Mujkanović, Iva Zorko, Jan Flis, Sarah Nemec, Laura Barovič Božjak, Lucija Bec, Tina Fabjan, Neža Murn, Selma Poljaković in Vid Verk.

Pohvalo učiteljskega zbora so v šolskem letu 2011/2012 prejeli:
Žan Florjanc, Aljoša Gračner, Valerija Štruc, Aljaž Tomše, Neja Brlogar, Domen Dolanc, Tjaša Selič, Eva Vene, Matej Jurjević, Miha Kmetič in Ammar Šiljlić

Posebno skupinsko pohvalo so prejeli:
Roberto Kolobarić, Tina Jerman, Tamara Kastelic in Medin Ibričić

Pohvalo učiteljskega zbora so v šolskem letu 2010/2011 prejeli:
Ava Domina Božič, Maruša Cestnik, Jana Draksler, Urška Bravec, Eva Erjavec, Nejc Gjerek, Nina Jerman, Tesa Klenovšek, Eva Amon, Nejc Kmetič, Barbara Kosec in Denis Štojs

Pohvalo učiteljskega zbora so v šolskem letu 2009/2010 prejeli:
Žan Gjerek, Maša Kostanjevec, Klemen Murn, Jure Matko, Elvedina Mujkić, Maja Valant, Andrej Dolinšek, Tim Žagar, Domen Lanišnik, Sabina Hanić, Glorija Kočnar in Nina Cestnik

Pohvalo učiteljskega zbora so v šolskem letu 2008/2009 prejeli:
Žiga Blaj, Jure Laznik, Žiga Laznik, Katja Podgoršek, Blaž Kozjek, Azra Vehabović, Sara Bezgovšek, Nejc Poglajen, Nermina Botonić, Eva Količ, Jure Mravlje in Gregor Hočevar.

Pohvalo učiteljskega zbora so v šolskem letu 2007/2008 prejeli:
Blaž Dolenc, Emina Karamujič, Matic Lebar, Nermana Mujagić, Aljaž Vesenjak, Ines Klen, Aljaž Kamnikar, Tilen Škrinjar in Mirza Ribič.

Pohvalo učiteljskega zbora so v šolskem letu 2006/2007 prejeli:
Sanja Jurjević,  Valentina Tožbar, Žiga Rozina, Blaž Hribar, Ana Slakan in Alma Nuhanović.

Pohvalo učiteljskega zbora so v šolskem letu 2005/2006 prejeli:
Domen Bombek, Maša Repovž, Matic Vozel, Tina Škoberne, Nika Češnovar, Maruša Korošec, Nadis Krantić in Martina Jerinić.

Pohvalo učiteljskega zbora so v šolskem letu 2004/2005 prejeli:
Laura Mercina, Nik Žlak, Mitja Nedić, Tanita Strgaršek, Živa Željko, Matic Pfeifer in Anja Forte

Pohvalo učiteljskega zbora so v šolskem letu 2003/2004 prejeli:
Martin Bricl, Anže Anžel, Eva Drnovšek, Špela Špajzar, David Ivšek, Sara Fakin, Marko Grum, Katarina Medved, Tomaž Kastelic, Janez Forte in Maja Dolenc.

Pohvalo učiteljskega zbora so v šolskem letu 2002/2003 prejeli:
Dejan Gojić, Špela Dolinšek, Ana Komlanc, Tamara Kupšek, Sahide Sadiki, Anika Sušnik, Asja Strgaršek, Tjaša Gros, Nina Strgaršek, Samed Saletović, Jernej Marot, Primož Dečman, Bernarda Grešak, Kristjan Marodi, IvanaRistić, Tjaša Polutnik in Anja Višnikar.

Pohvalo učiteljskega zbora so v šolskem letu 2001/2002 prejeli:
Matic Slanšek, Ivana Vitomir, Špela Štrakl, Nika Kramžar, Katarina Kity Božič, Nina Grobljar, Jasna Kovačič, Urban Sušnik in Maša Redenšek.

Pohvalo učiteljskega zbora so v šolskem letu 2000/2001 prejeli:
Erna Hafner , Tjaša Polutnik, Katarina Hauptman, Davor Podbregar, Desiree Žnidarič, Sabina Stegenšek, Andraž Malovrh, Alenka Arlič, Tomaž Guzej, Ana Klenovšek in Ana Perdih.

Pohvalo učiteljskega zbora so v šolskem letu 1999/2000 prejeli:
Katja Sušnik, Anja Rajovic, Simon Savšek, Anja Petrič, Simona Slapšak, Admir Bajrić, Brina Knaus, Sanja Husanović, Lucijan Marodi, Nina Krajnik in Alja Pišek.

Pohvalo učiteljskega zbora so v šolskem letu 1998/1999 prejeli:
Domen Barovič, Mateja Deželak, Rebeka Fakin, Žiga Zagorc, Branko Hribernik, Natalija Uršič, Anja Lomšek, Hana Jontez, Maja Pešl, Vahid Ibrić, Sandra Zupan, Katja Berger in Matej Bokalič.

Pohvalo učiteljskega zbora so všolskem letu 1997/1998 prejeli:
Maruša Treven, Damjana Bokal, Nina Lesjak, Petra Grešak, Astrid Strgaršek, Petra Zupančič, Saša Medved, Gorazd Milinovič, Špela Ajdišek, Peter Željko, Lado Leskovec in Miha Petauer.