Aktualno
Gozdni raziskovalci
Samopostrežna malica
Muzikal Spremenimo svet na “Perkmandeljčevem odru”
Pirhi, šunka, hren in potica
Jaz pa pojdem
Matematični maraton na GESŠ
Področno prvenstvo v namiznem tenisu
Samopostrežna malica
Dan redkih bolezni...
Jan Tomažin
LOGIKA
Lina Ranzinger
ZGODOVINA – regijsko tekmovanje
Tinkara Zmrzlak
Jan Tomažin
SLADKORNA BOLEZEN – državno tekmovanje
Tija Dolenc
GEOGRAFIJA – regijsko tekmovanje
Katarina Jančič
BIOLOGIJA - PROTEUSOVO PRIZNANJE
Tinkara Zmrzlak
ŠAH – regijsko tekmovanje
Jaka Košir 1.mesto, Viktor Šćepanović 2. mesto -F 15,
Aleks Kapla Jamšek 1. mesto D12,
Nejc Kranjc 2. mesto D9, Ema Prelesnik 1. mesto D9
Maša Virant 2. mesto D9
ZELENO PERO
Tinkara Zmrzlak
Zlata priznanja:
ANGLEŠČINA - državno
Filip Sihur, Katarina Jančič
ZELENO PERO
Jan Tomažin
MATEMATIKA
Luka Košir
V okviru mednarodnega projekta Young Theatre so šestošolci skupine Ime mi je igra - Špilčki domov prinesli zlato odličje.
SLOVENŠČINA - CANKARJEVO:
Jan Tomažin
Klara Kovač
ANGLEŠČINA - regijsko
Zak Škofljanc,
Klemen Jančič
Izabela Vlaj
Lana Gombač
Ajda Pišek
ANGLEŠČINA - državno
Žana Larisa Jordan
FRANCOŠČINA
Žana Larisa Jordan
ZELENO PERO
Tinkara Zmrzlak
VESELA ŠOLA
Gašper Jerman
MATEMATIKA
Sara Hudolin
Lina Ranzinger
RAZVEDRILNA MATEMATIKA - državno
Nikolaj Ploj Jarc
ZGODOVINA
regijsko: Miha Kolenc
državno: Ajda Pišek
FIZIKA - regijsko
Žana Larisa Jordan, Luka Košir
SLADKORNA BOLEZEN - državno
Tija Dolenc
GEOGRAFIJA - regijsko
Tinkara Zmrzlak, Katarina Jančič
Na regijskem tekmovanju v Kočevju sta obe gledališki skupini Špilčki ( Ime mi je igra in Gib in zvok) dosegli srebrno priznanje.
Zlata priznanja:
Zlata priznanja:
Zlata priznanja:
Logika: Aglaja Gale Šparemblek
Zlata priznanja:
Logika: Aglaja Gale Šparemblek
Srebrna priznanja:
Zlata priznanja:
Razvedrilna matematika: Tilen Kralj
Srebrna priznanja:
Razvedrilna matematika: Eva Bevc, Lea Ložak in Tilen Kralj
Biologija: Klara Gajšek
Slovenščina: Nadja Pušnik
Angleščina: Maša Marko, Ana Dimic Benko, Laura Osenjak in Stojan Kuhar
Zgodovina: Maša Marko, Klara Gajšek, Tjaša Judež in Stojan Kuhar
Fizika: Eva Kuhar, Špela Cestnik, Timotej Zupančič, Juš Navratil, Dominik Krajnc in Klara Gajšek
Zlato pero: Lea Ložak, Špela Cestnik, Jan Drnovšek in Nadja Pušnik
Zlato priznanje : Tilen Kralj, Juš Navratil
Srebrno priznanje: Tjaša Judež, Stojan Kuhar, Nika Zupančič, Maja Magister, Špela Cestnik, Jovana Škorič, Katja Hercog, Nika Drnovšek, Eva Kuhar
Na področnih in državnih tekmovanjih so v šolskem letu 2012/2013 naslednji učenci osvojili srebrna in zlata priznanja:
Zlata priznanja:
Razvedrilna matematika: Tilen Kralj
Angleščina (8. razred): Maša Marko in Ana Dimic Benko
Matematika: Mila Nedić
Srebrna priznanja:
Razvedrilna matematika: Timotej Čuk, Tilen Verk, Nadja Pušnik, Tilen Kralj in Mila Nedić
Angleščina (8. razred): Stojan Kuhar
Zgodovina: Maša Marko, Lucija Bec in Klara Gajšek
Slovenščina: Klara Gajšek in Tina Fabjan
Angleščina (9. razred): Laura Barovič Božjak, Mila Nedič, Selim Mašić
Geografija: Tilen Kralj
Fizika: Tilen Kralj, Klara Gajšek, Luka Perc in Jan Drnovšek
Matematika: Lea Ložak, Vanja Stanojević, Katja Hercog, Klara Gajšek, Juš Navratil, Luka Perc, Tilen Kralj, Mila Nedić, Marko Hauptman, Lucija Bec in Tim Janc.
Mednarodno tekmovanje Genius logicus A:
Zlata priznanja: Stojan Kuhar, Juš Navratil, Tajda Sotlar, Amina Mujkanović, Mila Nedić, Neža Murn, Laura Barovič Božjak, Rebeka Kračan, Lucija Bec, Bor Draksler, Selma Poljaković in Iva Zorko
Srebrna priznanja: Tina Fabjan, Nika Zupančič, Tilen Kralj, Timotej Zupančič, Špela Cestnik, Klara Gajšek, Lea Ložak, Katja Hercog in Eva Kuhar
Na področnih in državnih tekmovanjih so v šolskem letu 2011/2012 naslednji učenci osvojili srebrna in zlata priznanja:
Zlata priznanja:
Angleščina (8.razred): Laura Barovič Božjak
Srebrna priznanja:
Angleščina (8.razred): Selma Poljaković, Urška Raušl in Žan Garantini
Angleščina (9.razred): Katja Potisek
Zgodovina: Lucija Bec in Jon Blažič
Fizika: Tim Janc, Bor Draksler, Eva Vene, Domen Dolanc in Jon Blažič
Matematika: Tilen Kralj, Luka Perc, Nika Zupančič, Juš Navratil, Stojan Kuhar, Nejc Golobič, Laura Barovič Božjak, Lucija Bec, Tim Janc, Sarah Nemec in Jan Sotenšek.
Vesela šola: Klara Gajšek in Blaž Hodej
Na področnih in državnih tekmovanjih so v šolskem letu 2010/2011 naslednji učenci osvojili srebrna in zlata priznanja:
Zlata priznanja:
Logika: Neja Berger
Angleščina (8.razred): Miha Kmetič
Matematika: Ajda Herman
Vesela šola: Ajda Herman
Srebrna priznanja:
Logika: Eva Vene in Ajda Herman
Sladkorna bolezen: Tesa Klenovšek in Neja Berger
Biologija: Neja Berger
Angleščina (8.razred): Žan Florjanc, Katja Potisek in Valerija Štruc
Angleščina (9.razred): Neja Berger
Fizika: Ajda Herman
Geografija: Ajda Herman
Matematika: Marko Hauptman, Bor Draksler, Laura Barovič Božjak, Mila Nedić, Vid Verk, Matej Gojić, Eva Vene, Jon Blažič, Ajda Herman, Eva Amon in Nejc Kmetič
Vesela šola: Nejc Kmetič in Ajda Herman
Na področnih in državnih tekmovanjih so v šolskem letu 2009/2010 naslednji učenci osvojili srebrna in zlata priznanja:
Zlata priznanja:
Sladkorna bolezen: Peter Adamič
Angleščina (8.razred): Neja Berger
Slovenščina: Maša Kostanjevec
Fizika: Ajda Herman in Peter Adamič
Biologija: Peter Adamič
Matematika: Peter Adamič in Ajda Herman
Angleščina (9.razred): Peter Adamič
Srebrna priznanja:
Sladkorna bolezen: Maja Valant in Ajda Herman
Angleščina (8.razred): Jaka Škrbec, Eva Amon, Jana Draksler in Rok Medveš
Angleščina (9.razred): Peter Adamič
Slovenščina: Ajda Herman, Neja Berger, Maša Kostanjevec in Peter Adamič
Kemija: Peter Adamič
Geografija: Peter Adamič
Fizika: Ajda Herman, Neja Berger, Denis Štojs, Tim Žlak, Peter Adamič in Gašper Petelin
Matematika: Matej Gojić, Miha Kmetič, Eva Vene, Ajda Herman, Nejc Kmetič, Peter Adamič in Tim Žlak
Biologija: Neja Berger in Maja Valant
Na področnih in državnih tekmovanjih so v šolskem letu 2008/2009 naslednji učenci osvojili srebrna in zlata priznanja:
Zlata priznanja:
Logika: Ajda Herman
Fizika: Peter Adamič
Matematika: Ajda Herman
Srebrna priznanja:
Sladkorna bolezen: Maja Valant in Peter Adamič
Biologija: Barbara Kadunc in Peter Adamič
Šah: Maša Kostanjevec
Slovenščina: Peter Adamič in Gregor Hočevar
Kemija: Jure Mravlje
Geografija: Peter Adamič
Fizika: Peter Adamič, Tim Žlak, Andrej Dolinšek, Klemen Murn, Glorija Kočnar, Barbara Kadunc in Jure Mravlje
Matematika: Neja Berger, Ajda Herman, Eva Amon,Peter Adamič, Tim Žlak in Barbara Kadunc
Na področnih in državnih tekmovanjih so v šolskem letu 2007/2008 naslednji učenci osvojili srebrna in zlata priznanja:
Zlata priznanja:
Logika: Primož Podbregar
Angleščina: Špela Princ
Kemija: Primož Podbregar
Zgodovina: Primož Podbregar
Fizika: Barbara Kadunc in Primož Podbregar
Matematika: Peter Adamič, Barbara Kadunc in Primož Podbregar
Vesela šola: Nik Zupan
Srebrna priznanja:
Angleščina: Primož Podbregar
Zgodovina: Peter Adamič
Fizika: Primož Podbregar, Matic Lebar, Tilen Škrinjar, Aljaž Vesenjak, Barbara Kadunc in Jure Mravlje
Matematika: Peter Adamič, Andrej Dolinšek, Tim Žlak, Barbara Kadunc, Nejc Poglajen in Primož Podbregar
Šah: Maša Kostanjevec, Nikita Blatnik in Nina Cestnik
Vesela šola: Nik Zupan, Tina Fabjan, Neža Kurnik, Amina Mujkanović, Sarah Nemec, Miha Kmetič, Matej Gojić, Matej Jurjević
Na področnih in državnih tekmovanjih so v šolskem letu 2006/2007 naslednji učenci osvojili srebrna in zlata priznanja:
Zlata priznanja:
Logika: Primož Podbregar
Matematika: Primož Podbregar in Aljoša Milanović
Vesela šola: Miha Kmetič
Fizika: Primož Podbregar
Zgodovina: Primož Podbregar
Naj genijalec 2007: Maja Valant
Srebrna priznanja:
Biologija: Valentina Tožbar, Ana Slakan in Sanja Jurjević
Angleščina: Aljoša Milanović, Alma Nuhanović in Miha Klanšek
Vesela šola: Ajda Herman, Nejc Kmetič, Miha Kmetič in Matej Gojić
Kemija: Primož Podbregar
Geografija: Tomaž Polutnik, Aljaž Vesenjak in Primož Podbregar
Matematika: Barbara Kadunc, Nejc Suhodolčan, Primož Podbregar, Blaž Hribar, Aljoša Milanović inAndrej Dolenc
Slovenščina: Ana Slakan
Fizika: Primož Podbregar, Blaž Hribar, Nejc Maleš in Valentina Tožbar
Na področnih in državnih tekmovanjih so v šolskem letu 2005/2006 naslednji učenci osvojili srebrna in zlata priznanja:
Zlata priznanja:
Logika: Primož Podbregar
Biologija: Miha Biruš
Fizika: Miha Biruš in Luka Hribar
Matematika: Miha Biruš in Blaž Hribar
Srebrna priznanja:
Biologija: Ana Slakan
Slovenski jezik: Maša Repovž
Angleški jezik: Tanita Hohnjec, Anja Doberšek in Tina Škoberne
Vesela šola: Ana Slakan, Valentina Tožbar, Jernej Jerman, Sabina Hanić in Tim Žlak
Fizika: Luka Hribar, Miha Biruš, Nadis Krantić, Aljoša Milanović, Blaž Hribar, Andraž Knez inValentina Tožbar
Matematika: Miha Biruš, Luka Hribar, Maša Repovž, Matic Vozel, Anja Doberšek, Aljoša Milanović, Blaž Hribar, Andrej Dolenc, Andreja Rašić, Primož Podbregar, Matic Lebar in Tadej Mlinar
Geografija: Luka Hribar, Nadis Krantić in Primož Podbregar
Zgodovina: Miha Biruš in Domen Bombek
Na področnih in državnih tekmovanjih so v šolskem letu 2004/2005 naslednji učenci osvojili srebrna in zlata priznanja:
Zlata priznanja:
Logika: Irena Kuhar in Laura Mercina
Biologija: Miha Biruš in Irena Kuhar
Kemija: Irena Kuhar
Fizika: Luka Hribar in Miha Biruš
Matematika: Luka Hribar in Irena Kuhar
Vesela šola: Irena Kuhar
Srebrna priznanja:
Geografija: Irena Kuhar, Živa Željko in Mitja Nedić
Logika: Primož Podbregar, Andrej Dolenc, Irena Kuhar in Laura Mercina
Šah: Nik Žlak in Marko Djordjević
Biologija: Tanita Strgaršek, Brigita Sivko in Mitja Nedić
Angleščina: Mitja Nedić, Tanita Strgaršek in Laura Mercina
Kemija: Miha Biruš
Vesela šola: Tim Žlak, Alen Nemec, Maruša Žagar, Lara Erjavec, Zala Gorenc, Glorija Kočnar, Timotej Jamšek, Žiga Blaj, Ana Slakan, Irena Kuhar, Laura Mercina in Živa Željko
Slovenščina: Irena Kuhar, Živa Željko in Matic Pfeifer
Fizika: Luka Hribar, Miha Biruš, Irena Kuhar in Mitja Nedić
Zgodovina: Miha Biruš in Matic Pfeifer
Matematika: Blaž Hribar, Andrej Dolenc, Andreja Rašić, Luka Hribar, Irena Kuhar in Živa Željko