sort
    arrow_forward
Obveščamo vas, da smo v postopku preurejanja vsebin spletišča šole. Hvala za razumevanje.

Razočarani nad vladno odločitvijo ...

Friday, 29 January 2021 16:22 Written by

Spoštovani starši, učitelji OŠ Trbovlje smo, tako kot vi, razočarani nad odločitvijo Vlade RS, da znova zapre šole v Zasavski regiji. Tudi ravnateljica je za STA in spletni časnik Večer jasno izrazila svoje mnenje.

Prepričanje, da se morajo otroci izobraževati v prostorih šole in ne doma ter tako reševati bremena rizičnih skupin, verjetno delimo vsi. Tudi otroci so rizična skupina, saj so v obdobju razvijanja in odraščanja kot taki zelo ranljivi.

Prav je, da izrazimo svoje mnenje, vendar naj bo to na način, ob katerem bodo upoštevani javno veljavni ukrepi in integriteta vseh, ki se jih bo mnenje dotaknilo. V ponedeljek naša šola ne bo prazna, zato si želimo, da bodo vsi prisotni v šoli vstopili v varno delovno in učno okolje, zato vas prosimo, da nam ga omogočite.

Vsi si želimo konec negotovosti, zato vas pozivamo k spoštljivemu izražanju mnenja in upoštevanju zakonodaje.

... kolektiv OŠ Trbovlje

Read 409 times Last modified on Friday, 29 January 2021 16:35