sort
    arrow_forward
Obveščamo vas, da smo v postopku preurejanja vsebin spletišča šole. Hvala za razumevanje.

Obvestilo o pouku na daljavo

Monday, 29 March 2021 20:09 Written by

Obvestilo o pouku na daljavo za vse osnovnošolce, od četrtka, 1. aprila do vključno petka, 9. aprila 2021.

Spoštovani starši/ skrbniki

Vlada RS je dne 28. 3. 2021 zaradi zajezitve in obvladovanja nalezljive bolezni Covid-19 sprejela nov Odlok o začasni prepovedi zbiranja ljudi v zavodih s področja vzgoje in izobraževanja ter v univerzah in visokošolskih zavodih. Odlok bo veljal od 1. 4. 2021 do 11. 4. 2021 in bo v Uradnem listu RS, objavljen danes dne 29. 3. 2021. V četrtek, 1. 4. 2021, se zaradi prepovedi zbiranja ljudi začasno preneha izvajati vzgojno-izobraževalno delo v osnovnih šolah, v tem času bo pouk ponovno potekal na daljavo.

V času izobraževanja na daljavo bo za učence 1. triade, katerih oba starša ali eden od staršev, ki je samohranilec, sta zaposlena v sektorjih kritične infrastrukture (določenih v 4. členu Zakona o kritični infrastrukturi (Uradni list RS, št. 75/17)), organizirano nujno varstvo otrok.

Učenci in starši bodo o načinu dela, v času izobraževanja na daljavo, obveščeni preko ustaljenih informacijskih kanalov ( šolski spletni naslov učenca/ starša). Pouk bo potekal preko videokonferenc, v spletnih učilnicah bodo objavljena navodila in gradiva. Razredniki in učitelji bodo učence, preko spletnih učilnic, pravočasno obvestili o izvedbi posamezne učne ure.

Tudi v času izobraževanja na daljavo bo šolska kuhinja delovala, zato vas vabimo, da naročite topel obrok, ki ga lahko prevzamete na matični šoli ali podružnični šoli Alojza Hohkrauta.

Želimo vam zdravja in čimprejšnjo vrnitev v šolo.

Petra Čede
Read 524 times