06.oktober 2022 - 12:42

Pustolovski športni dan za 7. r in 9. r

Napisal K. Mali Potisek

V sredo, 5. 10. 2022, je večina sedmošolcev in devetošolcev preživela v Pustolovskem parku GEOSS.

Z avtobusi smo se odpeljali v Pustolovski park GEOSS v Spodnji Slivni pri Vačah, kjer smo celo dopoldne plezali po višinskih poligonih. Najprej so nam inštruktorji namestili varnostne pasove in nas naučili, kako se pripenjati na varnostne jeklenice. Nato smo se pod njihovim budnim očesom lahko zabavali na adrenalinskih progah različnih težavnostnih stopenj, ki so označene z barvami. Nekateri smo se raje zadrževali na enostavnejših dveh - zeleni in modri, pravi ''adrenalinci'' pa so se preizkusili tudi na težjih progah - rdeči in oranžni. Poleg plezanja ter višinske hoje med drevesi in ovirami, smo se spuščali tudi po jeklenih vrveh (zipline), kar je bilo še posebej vznemirljivo in zabavno. Bilo je TOP!
Slike in videi v galeriji v živo prikazujejo utrinke našega pustolovskega športnega dne. Vabljeni k ogledu!

Prebrano 792 krat Nazadnje urejano na 06.oktober 2022 - 14:15

Mediji