23.november 2022 - 07:38

Napisal U. Jerman

PODARIM - ZAMENJAM - DOBIM

Četrtek, 24. 11. 2022 od 16.00 - 18.00

Naša šola se bo med 21. in 27. novembrom 2022 priključila Evropskemu tednu zmanjševanja odpadkov.

To je najbolj prepoznavna in ugledna akcija na področju preprečevanja odpadkov, ki letos v središče postavlja tekstilne odpadke.

In tako se je porodila ideja o menjalnici oblačil, ki je namenjena vsem učencem in zaposlenim na OŠ Trbovlje.

Z menjalnico oblačil bomo spodbujali prehajanje stvari od enega lastnika k drugemu, hkrati pa zmanjšali onesnaževanje okolja, saj bomo na ta način zmanjšali kupovanje novih oblačil. Oblačila, ki bodo ostale brez lastnika, bomo podarili RK Trbovlje.

Vabimo vas, da se nam skupaj s svojim otrokom pridružite na naši menjalnici oblačil v četrtek, med 16. in 18. uro na hodniku pri prvošolcih in v avli šole.
Starši, ki pripeljete otroke v šolo, lahko oblačila takrat prinesete, drugo oblačilo pa vzamete, ko otroka pridete iskati po pouku.

Lahko prinesete eno ali več oblačil. Če želite, lahko oblačila tudi podarite.

Prebrano 304 krat Nazadnje urejano na 23.november 2022 - 12:00